gallery/444
gallery/256887

Міська олімпіада з хімії


21.11.2015 на базі Криворізького Центрально-Міського ліцею відбулася міська олімпіада з хімії. В олімпіаді взяли участь 98 учнів 8-11 класів (8 клас – 24 учні, 9 клас – 26 учнів, 10 клас – 26 учнів, 11 клас – 22 учні).
Найкращі результати показали команди Жовтневого (із 13 учасників 12 переможців), Саксаганського (із 12 учасників 6 переможців) районів
Серед переможців є і учні КСШ №74 Власенко Аліса учениця 10 класу І місце та Єгорова Анна учениця 9 класу ІІІ місце. Вітаємо!!!

gallery/1

Міський науково-практичний семінар з хімії «Освітні технології у викладанні хімії

     – запорука ефективності сучасного уроку»

 

19.11.2015 на базі КЗШ І-ІІІ ступенів №119 відбувся міський науково-практичний семінар з хімії «Освітні технології у викладанні хімії – запорука ефективності сучасного уроку».
Під час семінару було презентовано різні види сучасного уроку хімії. Вчитель хімії КЗШ І-ІІІ ст. № 119 Широкова Г.І. показала методику проведення уроку в 11 профільному класі з використанням сучасних прийомів та технік. Вчитель хімії КЦМЛ Бондаренко Н.О. презентувала інноваційні уроки, які проводяться з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, програмний цифровий ресурс для викладання хімії на допрофільному та профільному рівнях. Вчитель КСШ №74 Федоров Ю.Ю. провів інноваційний урок в 10 класі з використанням цікавих сучасних прийомів та технік роботи з учнями та всіх етапах уроку вивчення нової теми. У КСШ №74 учасникам семінару було презентовано сучасний кабінет хімії, укомплектований згідно з вимогами до проведення практичної складової предмету.

Районна олімпіада з хімії


01.11.2015 на базі Криворізької загальноосвітньої школи відбулася районна олімпіада з хімії. В олімпіаді взяли участь 103 учні 8-11 класів

 (8 клас – 26 учні, 9 клас – 27 учнів, 10 клас – 25 учнів, 11 клас – 25 учні

Учні КСШ № 74 гідно представили свій навчальний заклад, підтвердивши отриманими призовими місями:

Тарасова Анастасія учениця  8 класу ІІ місце

Єгорова Анна учениця 9 класу ІІІ місце

Власенко Аліса учениця 10 класу І місце

Мізерна Ірина учениця 11 класу ІІІ місце

За підсумками набраних балів команда учасників КСШ № 74 посіла І місце серед шкіл Саксаганського району.

Вітаємо переможців з високими результатами. Бажаємо успіхів у міському етапі, який відбудеться 21.11.2015 року на базі КЦМЛ

gallery/a34fe24b992cca5d1cf31a9a20010cdc_xl

Екскурсія до Міської лікарні № 2


08.11.2015 для учнів 10-А класу КСШ № 74 було організовано екскурсію до Міської лікарні № 2. Екскурсія проходила на професійному рівні, майбутнім лікарям запропонували оглянути реанімаційний, хірургічний, урологічний відділи. Цікавим була і методика визначення групи крові, яку продемонстрували у відділі переливання крові.Ознайомили і з методом позаниркового очищення крові (гемодіаліз). У захваті були учні від знайомства з Магнітно-резонансним томографом (МРТ) та Ренгено-резонансним томографії (РРТ). Вичерпну інформацію отримали і від ендоскопічного дослідження, при якому проводять огляд слизової кишково-шлункового тракту (гастроскопія). Зацікавила і літолітична терапія - розчинення каменів у нирках і сечоводі. Екскурсія тривала більше 3-ох годин.  Учні отримали багато цікавої та корисної інформації, та мали змогу ще раз визначитись із майбутньою професією.

gallery/_trj641bnea
gallery/газетный торговец
gallery/bupzntamn28

Стартував ІX Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров"я"

 

15.03. 2016 на базі КЗШ № 21 стартував районний етап ІX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків. У конкурсі взяли участь 13 команд Саксаганського району.

За результатами змагань перемогу здобула команда «Сенсація» КСШ № 74.

Керівники команди: вчитель хімії та біології Федоров Ю.Ю. та педагог-організатор Романенко С.О.

Учасники команди:

Липкань Аліна учениця 10-А класу,

Яценко Тетяна учениця 10-Акласу,

Сарана Валерія учениця 10-А класу,

Кутугіна Владислава учениця 10-А класу,

Комбаров Владислав учень 10-А класу,

Шкуропат Олександр учень 9-А класу,

Соколова Єлизавета учениця 7-Б класу,

Ободець Євгенія учениця 7-Б класу.

Вітаємо команду з перемогою! Бажаємо гідно представити Саксаганський район на міському етапі!

Команда "Сенсація" - краща команда міста Кривий Ріг!

 

31.03. 2016 на базі КЗШ № 73 відбувся міський етап ІX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

У конкурсі взяли участь 8 команд (переможці усіх районів міста) .

За результатами змагань, безкомпромісну, перемогу здобула команда «Сенсація» КСШ № 74. Це вже сьома перемога на міському рівні.

Керівники команди: вчитель хімії та біології Федоров Ю.Ю. та педагог-організатор Романенко С.О.

Учасники команди: Липкань Аліна, Яценко Тетяна, Сарана Валерія, Кутугіна Владислава, Комбаров Владислав,

Шкуропат Олександр,Соколова Єлизавета, Ободець Євгенія.

Вітаємо команду "Сенсація" з перемогою!  Так тримати! Бажаємо гідно представити місто Кривий Ріг  на обласному етапі!

gallery/mt2cp7_blhc
gallery/555
gallery/555

«Зробимо Україну чистою разом!»


23 квітня небайдужі криворіжці зробили ще один крок назустріч чистому місту, долучившись до найбільшої в Україні соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон «Зробимо Україну чистою разом!».
Саксаганці не стали винятком: однією із цьогорічних локацій з прибирання стала прибережна територія навколо водойми в балці Калетіна, яка пройшла в рамках уже традиційної еко-акції «Саксаганська толока». За підтримки виконкому районної у місті ради, промислових підприємств міста, закладів охорони здоров’я, громадських організацій, учнівської та студентської молоді за лічені години вдалося перетворити територію на взірцеву зону відпочинку.
Не байдужим був й колектив 10-А класу КСШ № 74 , який підійшов до справи дуже відповідально.
Свіже повітря, компанія однодумців... що може бути кращим супроводженням загальної важливої та корисної справи, метою якої є зробити власний внесок в екологію рідного міста!
У ході проведення еко-акції було не лише зібрано та вивезено сміття вздовж прибережної смуги балки Калетіна, але й пофарбовано міст. А по завершення заходу усіх бажаючих пригощали смачнючою «солдатською» кашею та солодким чаєм.
Сподіваємось, що усі відпочиваючі біля балки Калетіна приходитимуть з чистими думками та не залишатимуть після себе сміття. Давайте збережемо чистоту в нашому домі разом!

gallery/vlff8obu25g
gallery/газетный торговец
gallery/news
gallery/news
gallery/news
gallery/news
gallery/news
gallery/news
gallery/news
gallery/news
gallery/news
gallery/news
2015-2016
навчальний рік