gallery/444
gallery/256887
gallery/img268
gallery/img261~1

МУЗЕЙ ДОСЯГНЕНЬ

gallery/img266
gallery/img265
gallery/img260~1

2009 рік  -  ІІ місце на районному етапі "Класний керівник року" 

2010 рік  -  І місце на районному етапі "Вчитель хімії року"

2011 рік  -  ІІІ місце на обласному етапі "Кращій керівник еко-гуртка"

2015 рік  -  І місце на районному етапі "Вчитель хімії року"

2015 рік  -  ІІ місце на міському етапі "Вчитель хімії року"

Девіз: "Немає результативності у роботі - змінюй професію"
gallery/34312_graphic2
gallery/tumi-astor-regis-slim-zip-top-brief-33211eg-earl-grey-6

Всеукраїнський екологічний фестиваль

2009 рік  -  І місце у районні. І місце у місті
2010 рік  -  І місце у районні. І місце у місті
2011 рік  -  І місце у районні. І місце у місті

Всеукраїнський конкурс - фестиваль «Молодь обирає здоров’я»

(керівник творчого колективу)

2009 рік  - І місце на районному етапі, І місце на міському етапі, ІІ - на обласному етапі
2010 рік  - І місце на районному етапі, І місце на міському етапі, ІІІ - на обласному етапі
2011 рік  - І місце на районному етапі, І місце на міському етапі, ІІІ - на обласному етапі
2012 рік  - І місце на районному етапі, ІІІ місце на міському етапі
2013 рік  - І місце на районному етапі, І місце на міському етапі, І - на обласному етапі
2013 рік  -  Дипломанти фінального етапу м. Київ

2014 рік  - І місце на районному етапі, І місце на міському етапі
2015 рік  - І місце на районному етапі, ІІ місце на міському етапі, І місце на обласному етапі

2016 рік -  І місце на районному етапі, І місце на міському етапі, ІІ місце на обласному етапі

gallery/mujchina-s-podnjatymi-rukami-3.jpg
gallery/preview

Учні, які неодноразово були призерами та переможцями районних, міських та обласних олімпіад

gallery/5vjxpuu3npq
gallery/b1zzsg2rlqu
gallery/v8spmx_9dzg
gallery/ljulhgmxjy8

Сариєва Аміна

Випускниця 2012

Таранов Костянтин

Випускник 2013

Шумило Юлія

Випускниця 2014

Єропунова Ірина

Випускниця 2015

Власенко Аліса

Випускниця 2017

Липка Катерина

Випускниця 2017

Тарасова Анастасія

учениця 10-А класу

Єгорова Анна

учениця 11-А класу

gallery/lkwo9uazvdw
gallery/img267
gallery/img264
gallery/egousgxf7h8
gallery/499wpdjv5vg

ЕКО фестиваль 2010

ЕКО фестиваль 2011

ЕКО фестиваль 2012

gallery/nxtbb_gxi9s
gallery/sz0tj-vpffi
gallery/ihsam00ynr4
gallery/zd88tmqceae
gallery/efh6pmh5f1g
gallery/tlso9ytiq-0
gallery/ymjmf5b0xns
gallery/skm84qxum0i

Команда "Здоровий рух" 2009

Команда "Здоровий рух" 2010

Команда "Здоровий рух" 2011

Команда "Сенсація" 2012

Команда "Сенсація" 2013

Команда "Сенсація" 2014

Команда "Сенсація" 2015

gallery/_ujodhdtfge

Мізерна Ірина

Випускниця 2016

gallery/img269
gallery/img270
gallery/img262
gallery/img263
gallery/lwm543vsec4
gallery/m7iqmfxrglm
gallery/shkdt_mowge
gallery/uwabjlw8w3s
gallery/wvq249ozoxy
gallery/td-bcifzmqk

Команда "Сенсація" 2016

gallery/q2cakufhx-w
gallery/mq9zzg0axco
МОЯ ГОРДІСТЬ

Гарегінян Аліна

учениця 8-А класу

Учасники команди:

1. Голубенко Вікторія (капітан)

2. Солміна Ольга

3. Василенко Юлія

4. Лахман Олександра

5. Лакієв Данило

6. Думенко Кирило

7. Саруханов Сергій

Учасники команди:

1. Чепурнова Анна (капітан)

2. Бабенко Єлизавета

3. Дзюба Ірина

4. Тірізілов Ілля

5. Якубець Денис

6. Фастовець Василь

Учасники команди:

1. Чепурнова Анна (капітан)

2. Бабенко Єлизавета

3. Дзюба Ірина

4. Тітенок Анастасія

5. Анапольська Олександра

6. Коробко Кирило

Учасники команди:

1. Дзюба Ірина (капітан)

2. Тітенок Анастасія

3. Ушакова Марина

4. Барбуха Владислава

5. Арнаутова Анастасія

6. Анапольска Олександра

7. Сарана Валерія

Учасники команди:

1. Дзюба Ірина (капітан)

2. Тітенок Анастасія

3. Ушакова Марина

4. Бацко Єлизавета

5. Шкуропат Олександр

6. Анапольска Олександра

7. Сарана Валерія

Учасники команди:

1. Липкань Аліна (капітан)

2. Шкуропат Олександр

3. Сарана Валерія

4. Анапольська Олександра

5. Коробко Кирило

6. Кутугіна Владислава

7. Яценко Тетяна

Учасники команди:

1. Липкань Аліна (капітан)

2. Шкуропат Олександр

3. Сарана Валерія

4. Анапольська Олександра

5. Лазебна Олександра

6. Кутугіна Владислава

7. Яценко Тетяна

Учасники команди:

1. Липкань Аліна (капітан)

2. Шкуропат Олександр

3. Сарана Валерія

4. Кутугіна Владислава

5. Яценко Тетяна

6. Соколова Єлизавета

7. Ободець Євгенія

8. Комбаров Владислав

Міст багато в Україні,
Але кращий від усіх
Промисловий та невтомний -
Це наш рідний Кривий Ріг

Ми раді вас бачити знову і знов,
Нас об’єднала до природи любов.
Еко проблеми хвилюють щодня,
Хочемо сказати Всім Доброго дня!

Врятуймо природу, поки є у нас час.
Поки вогник в душі ще у нас непогас.
Ми спроможні на це , тож не гаймо часу
Україні ми рідній подаруймо красу!

Науково-творчий

колектив

Еко-Smile

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я" проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

gallery/hello_html_m4bde3ae6
gallery/1760453_html_43d606d3
gallery/67
gallery/67
gallery/67
gallery/67
gallery/67
gallery/sterne0024
gallery/sterne0024
gallery/sterne0024
gallery/sterne0024
gallery/67
gallery/67
gallery/67
gallery/img018
gallery/img_20171116_122246
gallery/img_20171116_132044
gallery/img_20171117_075946